گل گیسو

درباره من


۱۳۸٩/٥/٢۳
Tohid ... نظرات() 

 

Tohid
In the Name of Allah
The Merciful Beneficent

Say O, Messenger!:Allah is the one And The Only Creator
Allah is the Absolute Independent, Free from all attachments
Neither He has a son nor a daughter

Nor He is born of any other being

And there is no equal, no match and no Mate for Allah, the Almighty

*******************************************************

امروز سر کلاس زبان اتفاقی افتاد بس عجیب و کمی ترسناک برای منتعجب...ابتدا استاد گیر داده بودند به اینکه پاسخ های اشتباه ما در سر کلاس به دلیل روزه است و با تمسخر این را از فایده روزه می دانستندمتفکر...همه خندیدند...بعد جناب گیر دادند به چادرتعجب...بله چادر...و توضیح فرمودند که چادر مسافرتی در انگلیسی tent می شود ولی چادر خانم ها همون chador  است و اضافه کردند نام دیگرش هم خرافات استخنثی...کلهم زده بودند به سیم آخر...و دوباره خنده
امروز برعکس بقیه روزها که رفتنی، بیرون از کلاس چادر به سر می کردم همون از جام بلند شده سرم کردم...جناب هم نگاه عاقل اندر سفیهی نثار کردندیول...هرچند که سفیه خود گوش درازشون هستند.

 

۱۳۸٩/٥/۱٩
غم ... نظرات() 

 

تا حالا احساس اون خانواده هایی رو که یکی از اعضاشون به خاطر یه غریبه همه عشق و محبت شون رو فراموش می کنند ،درک کردید...قبلا ها برام بی معنی بود...اما الان...خدا به سرتون نیاره ان شا الله.

پ.ن: خزی جون این آپ یه خطیچشمک...شاید عمر وبلاگ منم به سر اومده.

----------------------------------------------------------------------------

بعد نوشت:ماه رمضونتون مبارکهورا...امیدوارم تو این 17 ساعت گشنگی و تشنگی نپوکید.

۱۳۸٩/٥/۱
مادربزرگ جوان ... نظرات() 

 

١.امروز اولین گل زندگی مو مادرم بهم داد...به مناسبت روز جوان.خیلی خوشحال شدم...یه کوچولو هم تعجب کردم که من تو این 20 سال از کسی گل نگرفتممتفکر.


٢.انگاری خدا یه کم بیشتر از حد معمول از روح خودش در مامان من دمیده.


٣.دلم برای سر کار قبلی ام تنگ شدهگریه...می دونید من عاشق برنامه نویسی ام ...ولی از کارهای بدون دخالت فکر مثل منشی گری هم خوشم می آد.


۴.امروز یه برگه پیدا کردم که خواهرم که حالا رفته سر خونه و زندگی خودش روش نوشته بود "شلخته آدم باش".کلی خندیدم.دلم برای جیغ های بنفشش تنگ شدهابله.


۵.در آینده مامان خوبی می شمخجالت...به هر حال الگویی مثل مادر خودم دارم دیگه...راستی مذکورات محترم...یه ضرب المثلی بود که می گفت مامانو ببین دختر رو ببر...چی بود؟متفکر...یادتون نیستزبان؟