شغل جدید! مثلا

 

دو روز بعد نوشت: ماشاالله چه چشم های شیرینی داریدمتفکر.فکر کردید کار پیدا کردن به همین راحتیه...یه جا می ری می گن باید 6 ماه کارآموزی بیای...یه جا می گن فعلا بیا تا ببینیم خوبی یا نه...یه جا هم مثل همین جا که می رفتم و دیگه نمی رم، خانمی که من به جاش رفته بودم دوباره برمی گرده و من بی نوا به بیرون پرتاب می شمابله.

البته من ناراحت نشدم...صلاح خدا بود...و اینکه منشی بودن و برای دیگران غذا سفارش دادن در شان من نبود...و من single processing رو چه به منشی بودن...به جز برنامه نویسی به هیچ کار دیگه ای فکر نمی کنم...گور بابای پولزبان.

  ----------------------------------------------------------------------------

 

یک. باید بنگاه کاریابی باز کنم.توی پژوهشکده دانشگاه فلان کار پیدا کردم...در واقع این پست رو از اینجا دارم می فرستم.یه کار ساده که زیاد که چه عرض کنم کلا ربطی به برنامه نویسی نداره و بیشتر دلم می خواد اسمشو بذارم هماهنگ کننده نه منشیاسترس.اینجا من یه هماهنگ کننده ی معمولا بیکارم که پروژه های  برنامه نویسی ام رو تو وقت بیکاری انجام می دم.


دو. همش به این فکر می کنم 350 هزار تومن ارزشش رو داره یا نه...بعد می رسم به اینکه حتی یه ملیون هم ارزش کار کردن رو نداره مگه برنامه نویسی که حاضرم مفت هم کار کنم.


سه. تا وقتی یه شاهزاده سوار بر اسب پیدا نکردم...اوضاع همینهآخ.البته چون می دونم اکثرتون چقدر بخت برگشته و فلک خورده! یا زده اید...به قاطر و گاری و فرغونتون و حتی نشد پای پیاده هم راضی ام.


چهار. آیکن یاهو رو دسکتاپم چشمک می زنه...دلم می خواد پاکش کنم ولی می ترسم اینجا لازم بشه.لعنت به این چت اغواکنندهزبان


پنج. امروز اولین روزه...داره حالم بهم می خوره انقدر تلفن زدم...حالم از این زن های پشت خطی که با ناز و عشوه می گن بله داره بهم می خوره.انگاری من مذکرام همچین می گن بله.هرچند که خود منم پشت تلفن صدام نازک می شه...برای ادب بیشتر البتهعینک...ولی خدایی اینجوری نمی گم بللللههههههه...بله و مرگ موش.

 

/ 24 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادی

check mail

هادی

plz

برگ خزان2

ای بابا اصلا غصه نخور گور بابای اسب سفید و رویاهاش

بهاره جووون

سلام گل گیسو خااااااااااااانم ما رو به کل فراموش کردیا...یه سرم به ما بزن[نیشخند]

کیا

سلام سرکار گیسو خانم . با عرض شرمندگی که من دیر خدمت رسیدم . متاسفم . اما این هفته خیلی مزخرف بود . به هر حال قبلا و بعدا ! از آشنایی تان خوشوقت شدیم ! [گل] والا فکر نمی کنم کسی در این مملکت از کارش راضی باشد . و دقیقا کارش با تحصیلاتش و علاقه و استعدادش هماهنگی داشته باشد . به هر حال آرزوی شغل خوب و مورد علاقه تان را دارم موفق باشید . [گل]

نرگس

من که قبلا نظرمو عارض شدم خدمتتون ! اما ما را همین بس که کار کردن در نانوایی را ترجیح میدهیم به جایی یک عده ضعیفه در آن پست و سمتی دارند و یا این که تو حکم ویترین شرکتشان را داری ! [نیشخند] عزت زیاد ![عینک]

لی لیا

میسی گلم که اومدی[خجالت]عاجــــقتم[خجالت][نیشخند]

لی لیا

گلم بیــا[خجالت]عاجــــقتم[خجالت][نیشخند]

H18

بدووووو بدوووو آپيدم! نظر يادت نره ها![خجالت] منتظرتم

سایه سپید

[خنده]اینقدر ناراضی بودی که شوت شدی بیرونا!!!!! ایشالله کار بهتری برات پیدا می شه نانازم[ماچ] بابا جموع مذکورات...یکی بیاد این دخملمونو ببره سر خونه زندگیش دیگه!!!!!!موهاش داره سفید می شه عین دندوناش!!!![نیشخند]البته دندون مصنوعیاش!!!![چشمک]